SHKRUANI GJENI
I i nteresuar në:
Shteti:

Kalaja e luksit të huazuar Ku ëndrra juaj bëhet realitet!

Çfarë kuptoni me luks? Shpenzoni një fundjavë me partnerin tuaj në një dhomë gjumi kështjellash ose marr me qira kështjellën e tërë për të festuar ditën ose ngjarjen tuaj të veçantë? Çfarëdo që kërkesa juaj është - ju do të gjeni luks në bollëk me Luxury Kalaja Hire.

Pushime Familjare Vetë-Catering

Pushime Familjare Vetë-Catering

Gëzoni luksin në kështjellën tuaj të preferuar, krijoni momente të paharrueshme me miqtë dhe familjen tuaj dhe ushqeni ato kujtime për vitet që vijnë!

Kontrolloni Detajet: Estates Kalaja
Koleksioni i Pesë-ylleve luksoze

Koleksioni i Pesë-ylleve luksoze

Nëse jeni duke kërkuar për një kombinim perfekt të shërbimeve të patëmetë, suita të lë pa frymë dhe një ndjenjë unike historike - ju keni ardhur në vendin e duhur!

Kontrolloni Detajet: Estates Kalaja
Kalaja Ndizet në Irlandë

Kalaja Ndizet në Irlandë

Jetoni si mbretër dhe shijoni mjedisin luksoz dhe historik që strehimi ynë i lavdishëm i kështjellës në ishujt privatë ofrojnë!

Kontrolloni Detajet: Estates Kalaja
Dasma e Kështjellës Mbretërore

Keni Tua Dasma e Kështjellës Mbretërore

Ëndrra e të pasurit një martesë romantike, përrallë në një kështjellë të rrethuar nga madhëria, historia dhe rehati? Ndjeheni si një mbret dhe mbretëreshë me koleksionin tonë spektakolar të kështjellave luksoze!
Krishtlindje dhe Viti i Ri

Krishtlindjet dhe Viti i Ri pushon

Dëshironi të kaloni një pushim relaksues të Krishtlindjeve në një kështjellë të këndshëm në mes të disa prej peizazhit më mahnitës të Skocisë që mburret me florën dhe faunën e mrekullueshme? Strehimi ynë i kështjellës është gjithçka që ju nevojitet!

Ajo që vë Us Apart?

Ne ofrojmë eksperienca të besueshme me njohurinë dhe ekspertizën tonë dhe ju ndihmojmë në rregullimin e çdo hollësi të vetme - pa marrë parasysh se sa e vogël apo e madhe - dhe përshtateni atë sipas kërkesës suaj.

Mendime të ndershme
Mendime të ndershme

Ekspertët tanë i dëgjojnë kërkesat tuaja së pari dhe pastaj ofrojnë mendime të paanshme dhe të ndershme

Lexo më shumë
Ekspertët inteligjentë
Ekspertët inteligjentë

Si ekspertët tanë vizitojnë të gjitha kështjellat që ne shfaqim, ata kanë njohuri të përditësuara dhe në thellësi rreth çdo kështjelle

Lexo më shumë
100% Transparenca
100% Transparenca

Me ne, ajo që shihni është ajo që paguani. Nuk ka akuza të fshehura

Lexo më shumë

Specialistët në kështjellat luksoze

A po kërkoni një kështjellë zanash në Mbretërinë e Bashkuar dhe Irlandë? Në Luxury Castle Hire, ju do të gjeni një koleksion me dorë të kështjellave ekskluzive me qira sipas buxhetit tuaj dhe kërkesës. Ne kemi partnerizuar me disa nga kështjellat më të mira dhe ekzotike për ta bërë pushimin tuaj të ardhshëm luksoz një madhështor!

Çka jonë Klientët thonë

"Ne besojmë se një klient i kënaqur është strategjia më e mirë e biznesit për të gjithë. Reklamuesit tanë më të mirë janë klientët tanë të lumtur që kanë përfituar nga shërbimet tona të pakrahasueshme. Mos e pranoni fjalën tonë. Lexoni çfarë kanë për të thënë klientët tanë për ne ... '

Rezervimi për Krishtlindje dhe Viti i Ri

Krishtlindje
Viti i Ri

Backtop

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!