0808 133 5988

Отвори 24 / 7. (Линија за резервација на 24 часа)

БР. НАЈДОБРИ
Заинтересиран за:
земја:

Луксузни замок изнајмување - Каде твојот сон станува реалност!

Што ви е јасно со луксуз? Трошење на викенд со вашиот партнер во замок спална или изнајмување на целиот замок за прославување на вашиот посебен ден или настан? Без оглед на вашето барање е - ќе најдете луксуз во изобилство со луксузни замок изнајмување.

Семејни одмори за само-угостителство

Семејни одмори за само-угостителство

Уживајте во луксуз во вашиот омилен замок, создавајте незаборавни моменти со вашите пријатели и семејство и негувајте ги тие спомени за годините што доаѓаат!

Провери Детали: Замокот имот
Пет-ѕвезда престижната колекција

Пет-ѕвезда престижната колекција

Ако барате совршена комбинација од беспрекорни услуги, неверојатни апартмани и уникатно чувство за историја - дојдовте на вистинското место!

Провери Детали: Замокот имот
Замокот паузи во Ирска

Замокот паузи во Ирска

Живеат како член на кралското семејство и уживајте во луксузната и историска околина што ја нудиме нашата прекрасна сместување на приватни острови на приватни острови!

Провери Детали: Замокот имот
Кралска замона свадба

Имате своја Свој свадба на Кралскиот замок

Сон на романтична, бајка свадба во вистински замок опкружен со величие, историја и удобност? Се чувствувам како крал и кралица со нашата спектакуларна збирка луксузни замоци!
Божиќ и Нова Година

Божиќ и Нова Година паузи

Сакате да поминете релаксирачки паузи за Божиќ во прекрасен замок среде некоја од најпознатите извонредни предели на Шкотска, исполнети со прекрасна флора и фауна? Нашето сместување во замокот е се што ви треба!

Што поставува нас распадне?

Ние нудиме вистински нарачани искуства со нашето знаење и експертиза и ви помагаме во уредувањето на секој детал - без разлика колку е мал или голем - и прилагодете го според вашите барања.

Искрени мислења
Искрени мислења

Нашите експерти најпрво ги слушаат вашите барања, а потоа нудат непристрасни и искрени мислења

Прочитај повеќе
Увидните Експерти
Увидните Експерти

Додека нашите експерти ги посетуваат сите замоци што ги поседуваме, тие имаат најнови и темелни сознанија за секој замок

Прочитај повеќе
100% Транспарентност
100% Транспарентност

Со нас, она што го гледате е она што го плаќате. Нема скриени трошоци

Прочитај повеќе

Специјалисти во луксузни замоци

Дали сте во потрага за бајка замокот во Велика Британија и Ирска? На "Престижниот замок наем", ќе најдете рачна колекција на ексклузивни замоци за изнајмување според вашиот буџет и услов. Имаме партнер со некои од најдобрите и егзотични замоци за да го направите вашиот следен луксузен одмор голем!

Што е нашата Клиенти велат

"Ние веруваме дека задоволен клиент е најдобрата деловна стратегија на сите. Нашите најдобри препорачувачи се нашите резултати на среќни клиенти кои имаат корист од нашите незаменливи услуги. Не земај го нашиот збор за тоа. Прочитајте што нашите клиенти имаат да кажат за нас ... "

Резервации за Божиќ и Нова Година

Божиќ
Нова Година

Backtop

G|translate Your license is inactive or expired, please subscribe again!